ثبت‌نام در انجمن ژئومکانیک نفت ایران به صورت غیرحضوری و اینترنتی از طریق سایت انجمن به نشانی irpga.com با مراجعه به سربرگ عضویت و انتخاب نوع ثبت‌نام اشخاص حقیقی یا حقوقی امکانپذیر است.

  * به ذکر است حتما در وارد کردن اطلاعات نهایت دقت داشته باشید چراکه غیرقابل ویرایش توسط شماست.

 

می‌توانید با کلیک بر روی لینک فایل PDf متن زیر را دانلود کنید.

 

در قدم اول، آدرس سایت انجمن ژئومکانیک نفت ایران، یعنی irpga.com را در مرورگر دستگاه خود، وارد کرده تا مطابق تصویر زیر، وارد صفحه اصلی سایت شوید. سپس، بر روی گزینه عضویت؛ عضویت اشخاص حقیقی، کلیک نمایید.

 

در این مرحله از مراحل ثبت نام انجمن ژئومکانیک نفت ایران، اطلاعات مربوط به نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره همراه را در کادرهای مشخص شده در تصویر، وارد و رمز عبور مناسبی برای ورود به حساب کاربری خود تعیین کرده و دکمه ادامه را بزنید.

توجه کنید ایمیل و شماره همراه را حتما به صورت صحیح وارد نمائید چرا که شماره همراه به عنوان نام کاربری استفاده و اطلاعات مربوطه به ایمیل شما ارسال خواهد شد! همچنین در این مرحله ثبت‌نام اولیه شما صورت گرفته و کد احراز به شماره شما ارسال می‌شود.

 

مطابق عکس کد احراز ارسال شده به شماره همراه را در کادر مربوطه وارد کرده و برای ادامه کلیک کنید.

 

در این مرحله اطلاعات مربوط به کد ملی، تاریخ تولد، نام پدر و جنسیت را در کادرهای مشخص شده در تصویر، وارد کرده و دکمه مرحله بعد را بزنید.

 

در ادامه اطلاعات مربوط به آخرین مدرک تحصیلی خود را که اخذ نموده‌اید در کادرهای مربوطه وارد و بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

 

در مرحله اطلاعات تماس آدرس پستی را وارد و روی مرحله بعد کلیک کنید.

 

در مرحله ارسال مدارک صرف مطالعه کامل هزینه‌ها و موارد نوشته شده فایل‌های مورد نیاز و مذکور را با محدودیت حجم اعمال شده تک تک آپلود کرده و بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

 

مطابق نوع عضویت و مبلغ تعیین شده؛ هزینه عضویت را به شماره حساب انجمن ژئومکانیک نفت ایران واریز و تصویر فیش پرداختی را با محدودیت حجم اعمال شده آپلود کرده و بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

 

با اطمینان از اطلاعات و فایل‌های بارگزاری شده موارد را با زدن تیک نشان داده شده در تصویر تائید و ثبت اطلاعات را بزنید.

توجه کنید در صورت زدن ثبت اطلاعات موارد غیرقابل ویرایش است!

 

برای ادامه و تائید نهایی برروی تائید کلیک کنیدو

 

در صورت عدم وجود مشکل پیام سبز رنگ داخل عکس به شما نمایش داده شده و به صفحه بعد هدایت می‌شوید.

 

با دیدن صفحه زیر ثبت‌نام شما با موفقیت به پایان رسیده و پس از بررسی اطلاعات و تائید از سمت کارشناس مربوطه پیامی مبنی بر تائید حساب کاربری و ثبت‌نام شما از طریق راه‌های ارتباطی ارسال خواهد شد. بعد از تائید میتوانید با مراجعه به سایت و زدن گزینه ورود به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید.

 

می‌توانید با کلیک بر روی لینک فایل PDf متن بالا را دانلود کنید.